Kancelaria Prawna w Pruszkowie

Witamy na stronie naszej Kancelarii.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Jaruga oferuje kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego, fundacji, stowarzyszeń, jak również udzielanie pomocy prawnej osobom prywatnym.

Zdajemy sobie sprawę, że doświadczając skutków kryzysu gospodarczego podczas codziennej działalności nasi Klienci potrzebują szybkiego i profesjonalnego wsparcia prawnego, na które jednocześnie będzie ich stać. Mając to na uwadze jesteśmy gotowi wspierać i doradzać naszym Klientom w najtrudniejszych kwestiach oraz reprezentować Ich interesy przed sądem z najwyższą starannością.

Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie Klientom szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników, wysokiej jakości ich pracy oraz pełnemu profesjonalizmowi.
Kancelarię tworzy zespół kompetentnych prawników, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych kancelariach oraz własnych praktykach, a teraz pragną wykorzystać je w efektywnym realizowaniu oczekiwań naszych Mocodawców.

Naszym priorytetem jest przedstawienie Klientom najlepszych rozwiązań stawianych przed nami zadań z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych oraz etycznych. Nasi Klienci, dzięki stałemu kontaktowi z pracownikami kancelarii są na bieżąco informowani o biegu i wynikach ich spraw.
Indywidualne i rzetelne podejście dostosowane do potrzeb każdego Klienta jest gwarancją, iż wynagrodzenie za świadczone usługi ustalone będzie w oparciu o rzeczywiście poniesiony nakład pracy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem działalności Kancelarii.